program-kknnopk-2020

KRAJSKÁ KONFERENCE NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ PARDUBICKÉHO KRAJE

Koalice nevládek Pardubicka a Pardubický kraj zvou na 21. Krajskou konferenci neziskových organizací Pardubického kraje, která se uskuteční ve středu 23. září od 9 hodin v Kongresovém centru Pardubice (Atrium Palác Pardubice, 3. patro).

Hned v úvodu budou účastníkům prezentovány aktuality z oblasti neziskového sektoru v Pardubickém kraji, včetně představení nově vzniklého Regionálního dobrovolnického centra. Dopolední část bude dále věnována tématům dotací a grantových možností, fundraisingu či PR neziskových organizací. Odpoledne proběhnou dva bloky vzdělávacích workshopů. Každý účastník konference má možnost zúčastnit se 2 workshopů, doba trvání jednoho je 1,5 hodiny. Podrobný program akce a témata workshopů jsou uvedeny v přiložené pozvánce.

Zájemci o účast na konferenci mohou zasílat registraci na e-mail linduskova@konep.cz, nebo se nahlásit na tel.: 734 440 261, a to nejpozději do 15. září 2020. Při registraci na konferenci je třeba uvést dvě témata, o která má účastník zájem. Kapacita míst je omezená.