microphone-704255_1280

22. KRAJSKÁ KONFERENCE NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ PARDUBICKÉHO KRAJE JE TU!

Srdečně Vás zveme na již 22. Konferenci neziskových organizací Pardubického kraje, pořádanou Koalicí nevládek Pardubicka, z.s. a Pardubickým krajem.

Uskuteční se 3. listopadu od 10 do 16:30 hodin v nově otevřené budově Základní školy a praktické školy SVÍTÁNÍ v Pardubicích (Klášterní 52).

Hlavním tématem tohoto setkání bude Fundraising a tomu odpovídá i výběr přednášejících a lektorů. Dopoledne se můžete těšit na přednášku od Honzy Gregora a odpoledne bude věnováno workshopům.

Honza Gregor – přednáška Individuální fundraising: proč nejde nedělat, workshop Jak na vztahy s individuálními dárci

Ten, kdo v českých vodách někdy narazil na téma oslovování dárců, musel nutně narazit i na Honzu. Je součástí týmu Světa neziskovek, kde se stará o finanční řízení a organizační rozvoj. Pracuje jako ředitel koalice Za snadné dárcovství a již od roku 2006 se věnuje tématu individuálního fundraisingu. A právě o své zkušenosti v této oblasti se s námi podělí během dopolední přednášky a přímo do srdcí dárců se s ním podíváme na odpoledních workshopech.

Káťa Toholová – workshop LinkedIn jako nástroj fundraisingu 

Stálice mezi lektory KONEPu. Kdo chodí k nám na vzdělávací semináře ví, ostatní během workshopů poznají. Odbornice na sociální sítě, PR specialitka Nadace Krása pomoci, moderátorka a v neposlední řadě i spisovatelka. Facebook a Instagram zná každý, ale víte o potenciálu sítě LinkedIn při komunikaci s donátory? Káťa Vám v tomto směru jistě rozšíří obzory.

Tomáš Dvořák – workshop Jak zaujmout v moři textů? 

Tiskové zprávy má Tomáš v malíčku, ještě aby ne. Téměř 20 let působil na různých pozicích v Pardubickém deníku a s některými regionálními či celostátními médii spolupracuje dodnes (například Televize Seznam či web Pardubice Živě). Jestli nevíte, jak zaujmout textem na první dobrou, workshop s ním pro Vás bude to pravé.

Pokud Vás naše pozvánka zaujala, neváhejte si rezervovat místo na konferenci >>> ZDE <<<

Konference je zdarma. Drobné občerstvení je zajištěno. Bližší informace naleznete na stránkách https://www.konep.cz/aktivity/krajska-konference-nno/.