004173_05_094241

DOBROVOLNÍCI TOMÁŠ A DOMINIK TVOŘÍ ZÁŽITKY PRO KLIENTY CENTRA SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V BYSTRÉM

 „Pánové Tomáš a Dominik jsou u nás velmi oblíbení, přistupují ke klientům s velkou citlivostí a porozuměním.“ Centrum sociálních služeb Bystré

Dobrovolnické centrum v Poličce spolupracuje i s Centrem sociálních služeb v Bystrém. Právě tam začali docházet dobrovolníci Tomáš a Dominik, kteří studují v Brně. „Jsou pro nás, jako pracovníky, a především pro naše uživatele VELKÝM přínosem,“ děkují za jejich pomoc z Centra sociálních služeb v Bystrém. Co Tomáš a Dominik s klienty zažívají a co chystají v Bystrém? 

Tým z Centra sociálních služeb Bystré sdílí své zkušenosti s dobrovolnickou činností:

„Dobrovolníci z poličského Dobrovolnického centra, pan Tomáš a pan Dominik k nám docházejí od podzimu roku 2022. V naší organizaci – Centru sociálních služeb Bystré pomáhají při aktivizačních činnostech s uživateli pobytových sociálních služeb.

Při svých návštěvách pomáhají našim uživatelům v činnostech, kterými se rádi zabývají, ale potřebují podporu druhé osoby. Tomáš a Dominik jsou nápomocni v běžných činnostech a zprostředkovávají zážitky, kterými jim zpestří všední den.

Jsou to například tvořivé aktivity, doprovody na nákupy, na Canisterapie, do kaváren a cukráren, na výlety a kulturní akce – vánoční trhy v Brně, Sportovní den, Noc kostelů, výstavy – Hlavolamy. Přichystali také vánoční dárek pro jednoho z našich uživatelů. Hrají s nimi stolní hry, navštěvují hřiště.

V současné době společně plánujeme průběh dne her a grilování v našich komunitních službách a výlet do Motýlího domu do Brna.

Pánové Tomáš a Dominik jsou u nás velmi oblíbení. K našim uživatelům přistupují s velkou citlivostí a porozuměním.

Moc rádi bychom jim i vašemu Dobrovolnickému centru poděkovali za jejich pomoc. Jsou pro nás, jako pracovníky, a především pro naše uživatele VELKÝM přínosem
.“

Centrum sociálních služeb Bystré