nick-seagrave-1tpLdmxki-c-unsplash

LETNÍ JÍZDA S TAMJDEM POKRAČUJE

Noví přátelé, nezapomenutelné zážitky, zpívánky u táboráku, hřejivý pocit u srdce – i  takhle může vypadat léto. Ono je nakonec jedno, ve kterém se nacházíš časovém pásmu, jestli posloucháš šum lesů nebo vln, vždycky záleží na tom, jaké lidi máš kolem sebe a  jaké zážitky posbíráš … A zážitky na dobrovolnických akcích bývají zpravidla intenzivní. Fyzický odpočinek čekat nemůžeš, ale hlava, ta bude mít prázdniny! U práce si ji totiž tolik vyčistíš, že nic jiného než tady a teď vnímat nebudeš. A tak pokud je to to pravé, co teď potřebuješ, máme pro tebe 3 tipy, kam v srpnu vyrazit!

VYCHUTNEJ SI VÍKEND NA SEVERU V KRKONOŠÍCH

… protože kde jinde si vyčistíš hlavu líp než na vrcholcích hor? Společně pomůžeme Středisku ekologické výchovy SEVER zrekonstruovat dětské hřiště, upravit zahradu a připravit dřevo na zimu. Zdaleka nás ale nečeká jen práce! Přečti si více o zážitky nabitém víkendu v Krkonoších!

ZACHRAŇ ANNU, KLENOT ČESKÝCH SUDET

Poznej krásy českého pohraničí a pomoz nám zachránit jeden z jeho historických klenotů. Čekají nás různorodé práce od zahradničení, práci s různým nářadím až po klempířskou výpomoc. Vybereš si, na co budou tvoje síly stačit a co tě bude bavit! Podej svou pomocnou ruku kapli sv. Anny!

POMOZ S NÁMI LIDEM NA JIŽNÍ MORAVĚ

Obce postižené tornádem se z následků budou zotavovat ještě dlouhé měsíce a dobrovolníků, kteří jim nabízí svou pomoc, každým dnem ubývá. Proto jsme se rozhodli, že nadešel čas vyrazit společně do postižené oblasti a udělat všechno, co bude v našich silách. Věříme, že společně dokážeme udělat za víkend veliký kus práce. Přidáš se k nám?

Tak co, která DOBROakce u tebe vítězí? Do Řecka tě nevezmeme, ale za zážitky ano! Ať už vybereš jakoukoliv, věříme, že nebudeš litovat…Pocitu z dobrých skutků se totiž nic nevyrovná! Máš-li dotazy, neváhej se obrátit na naši milou koordinátorku Monču: monika.motanova@tamjdem.cz, +420 728 712 996

Těšíme se na viděnou! Tým Tamjdem

www.tamjdem.cz