DOBROkenko

OTEVÍRÁME PRO VÁS DOBROkénko

Jedním z úkolů regionálního dobrovolnického centra je mít pravidelné otevírací hodiny pro veřejnost, kdy každý zájemce o jeho služby může do centra zavítat. Vzhledem k současné epidemiologické situaci je pro návštěvu potřeba předchozí domluva na e-mailu:
dobrokraj@konep.cz nebo tel. 605 822 531. V této době je však dobré navíc osobní kontakty spíše omezovat. A tak pro případ, kdy není možné se sejít přímo v našich prostorách, nabízíme využít online DOBROkénko a setkat se prostřednictvím služby Google Meet.

Chcete začít s dobrovolnictvím ve své organizaci nebo jako dobrovolník? Potřebujete radu nebo pomoc ve stávajících dobrovolnických aktivitách? Každé úterý v čase od 9 do 11h a ve čtvrtek od 15 do 17h můžete přijít navštívit naše DOBROkénko – místo pro setkávání online. Této služby mohou využít všichni, kdo se s námi chtějí potkat, s něčím poradit nebo si jen popovídat. Stačí nám napsat o odkaz, kterým se přes uvedené rozhraní spojíme. Těšíme se na vás, na vaše podněty a na to, jak společně budeme dál rozvíjet dobrovolnictví v Pardubickém kraji.