000364_05_008831

POMÁHAT JE IN – UKAŽ, ŽE JSI KING!

Zapoj se jako dobrovolník aktivně do Tříkrálové sbírky, která probíhá pravidelně od 1. do 14. ledna a pojď s námi koledovat. Nezáleží na věku ani na tom, kde bydlíš, důležité je nadšení a chuť pomáhat. Tříkrálová sbírka tě potřebuje!

Koledníci Tříkrálové sbírky jsou skuteční králové!  Mají odvahu a přinášejí dobro a radost do života ostatních. V chladném počasí nachodit několik kilometrů, odvážně oslovit člověka, poznat lidi v okolí, nebát se odmítnutí, a především předat radost, potěšit a vzájemně se obdarovat. Odměnou ti bude hřejivý pocit, že jsi udělal něco nesobeckého pro ostatní, že jsi inspiroval jiné, abyste společně začali rok dobrým skutkem.

Najdeš chuť a odvahu rozšířit naši kolednickou armádu? Připojit se k desetitisícům dobrovolníků, kteří v kostýmech tří králů prosí o příspěvek na charitní služby, a pomáhají tak starým a nemocným lidem, dětem z chudých rodin nebo lidem na ulici? Koledník má i odpovědnost, reprezentuje největší neziskovou organizaci a dobré jméno Tříkrálové sbírky, která má za sebou už dvacet ročníků. Někteří koledníci se sbírkou vyrostli. Budeš mezi nimi? Je nás přes 70 tisíc!

Kontakty na koordinátory koledníků v Pardubickém a Královehradeckém kraji najdeš zde: Koordinátoři v regionech (caritas.cz) A pokud nevíš, ke komu přesně patří město nebo vesnice, kde chceš koledovat, pak nám napiš na e-mail: tks@charita.cz. Odpovíme ti i na Instagramu a Facebooku.

Zdroj: www.trikralovasbirka.cz