IMG_2306

REGIONÁLNÍ DOBROVOLNICKÉ CENTRUM SE ROZLOUČILO S ROKEM 2020 DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V pondělí 21. prosince 2020 se uskutečnil v pardubickém Evropském spolkovém domě druhý Den otevřených dveří Regionálního dobrovolnického centra Pardubického kraje. Tato pravidelná setkání jsou cenným zdrojem informací pro všechny, kdo pracují nebo by chtěli začít pracovat s dobrovolníky.

I přes nepříznivou epidemickou situaci se podařilo Den otevřených dveří zrealizovat, a to formou individuálních konzultací. O činnosti regionálního dobrovolnického centra se přišly informovat například zástupkyně MAS Bohdanečsko. Společně jsme diskutovali možnosti propojení našich aktivit a vzájemné pomoci při propagací akcí a dobrovolnických aktivit pro veřejnost. Navštívila nás také Radka Svobodová, Compliance Manager společnosti Foxconn Česká republika, se kterou jsme s radostí zhodnotili zdařilou spolupráci v oblasti dobrovolnictví za uplynulý rok a probírali naše plány na další období.

Každý, kdo k nám v toto předvánoční pondělí našel cestu, mohl shlédnout fotografie dobrovolníků „v akci“ a informace o samotném dobrovolnictví načerpat z připravených prezentací a letáčků.  Moc děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit na další milá setkávání i v tomto roce!