000158_79_007558

POMÁHAT JE IN – UKAŽ, ŽE JSI KING!

Zapoj se aktivně do Tříkrálové sbírky, která probíhá pravidelně od 1. do 15. ledna a pojď s námi koledovat. Nezáleží na věku ani na tom, kde bydlíš, důležité je nadšení a chuť pomáhat. Tříkrálová sbírka tě potřebuje. Koledníci Tříkrálové sbírky jsou skuteční králové!  Mají odvahu a přinášejí dobro a radost do života ostatních.               

Máš na to!

V chladném počasí nachodit několik kilometrů, odvážně oslovit člověka, poznat lidi v okolí, nebát se odmítnutí, a především předat radost, potěšit a vzájemně se obdarovat. Odměnou ti bude hřejivý pocit, že jsi udělal něco nesobeckého pro ostatní, že jsi inspiroval jiné, abyste společně začali rok dobrým skutkem.

Je nás přes 70 tisíc!

Najdeš chuť a odvahu rozšířit naši kolednickou armádu? Připojit se k desetitisícům dobrovolníků, kteří v kostýmech tří králů prosí o příspěvek na charitní služby, a pomáhají tak starým a nemocným lidem, dětem z chudých rodin nebo lidem na ulici? Koledník má i odpovědnost, reprezentuje největší neziskovou organizaci a dobré jméno Tříkrálové sbírky, která má za sebou už dvacet ročníků. Někteří koledníci se sbírkou vyrostli. Budeš mezi nimi?

Kontakty na koordinátory koledníků najdeš v mapě.

Nevíš, do které diecéze patří město nebo vesnice, kde chceš koledovat?
Pak nám napiš na e-mail: tks@charita.cz

Odpovíme ti i na Instagramu a Facebooku.

Zdroj: https://www.trikralovasbirka.cz/o-sbirce/pojdte-koledovat/