study-789631_1280

ZAVÍTEJTE K NÁM PRO INFORMACE O DOBROVOLNICTVÍ V REGIONU

V pondělí 14. června 2021 se od 9 do 15 hodin opět „otevřou dveře“ Regionálního dobrovolnického centra Pardubického kraje pro všechny zájemce o informace či rady z oblasti dobrovolnictví. Díky postupnému rozvolňování protiepidemických opatření můžeme už zase přivítat návštěvníky přímo v našich prostorách v Pardubicích, Klášterní ulici 54 (Evropský spolkový dům, zasedací místnost 3. patro), a to formou individuálních konzultací. Se zástupci našeho centra se bude možné spojit i virtuálně prostřednictvím rozhraní Google Meet v předem domluveném čase. Pro hosty budou nachystány zajímavé prezentace, fotogalerie i příběhy dobrovolníků z celého kraje.

V době od 13 do 15 hodin proběhne společná online diskuze zástupců lokálních dobrovolnických center Pardubického kraje na odkazu: meet.google.com/ppr-rugc-mqb. Jedním z témat bude debata o problémech, které dobrovolnickým centrům v tomto roce přinesla přetrvávající pandemie a mají tak dopad na čerpání dotací či dodržení závazných indikátorů jednotlivých dotačních titulů. Probírat se bude rovněž podoba letošního Dne dobrovolnictví.

Každého, kdo má zájem se Dne otevřených dveří zúčastnit, prosíme o potvrzení své účasti s předpokládaným časem i formou návštěvy (prezenčně/online) na e-mail dobrokraj@konep.cz nejpozději do 10. 6. 2021.